ОСТАННІ НОВИНИ

Жидачівський паперовий комбінат відновлює роботу

|

На Жидачівському целюлозно-паперовому комбінаті відновлюють виробництво. Вперше за два роки, з часу зупинки заводу, працівники почали отримувати зарплату. Зокрема, у п’ятницю, 23 грудня, комбінат виплатив аванс за грудень. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

2

За словами керуючого санацією ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» Олександра Рудницького триває робота із відновлення виробничого процесу.

«Згідно із планом санації, затвердженого судом, на підприємстві розпочалась робота з відновлення виробничого процесу. Загалом відновлення виробництва продукції у повному обсязі розрахованого на 5 місяців. І ми очікуємо, що вже у квітні 2017-го Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат знову запрацює», – зазначив Олександр Рудницький.

Нагадаємо, що Господарський суд Львівської області у серпні 2016 року ухвалив рішення про введення процедури санації ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат». А у листопаді суд вже виніс рішення про затвердження плану санації комбінату, що дозволить поновити виробничу діяльність та зберегти цілісний майновий комплекс підприємства.

Довідка:

ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» займається виробництвом паперу, картону, гофрованих паперу, а також паперової та картонної тари.

У жовтні 2014 року на підприємстві було згорнуто виробничий процес, а понад 800 його працівників залишилися без роботи. Це було одним із найгостріших проблемних питань соціально-економічного розвитку району.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...