ОСТАННІ НОВИНИ

Біля «Сільмашу» виросла гора сміття

|

Недалеко від «Сільмашу» у Рясному активісти виявили купу сміття. На місце викликали екоінспекцію області та поліцію. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГО «Розвиток громади».

1

Як йдеться у повідомленні, «за 300 метрів від будівлі «Сільмашу» у Рясному, де продовжується незаконне будівництво сміттєпресувального комплексу, активісти виявили сміттєзвалище свіжих побутових відходів приблизним розміром 100 х 30 метрів».

2

«Доки мер по телевізору розповідає про те, що проблема зі сміттям вирішується і виділяє  на нього великі суми з бюджету, сміття «облагороджує» території різних районів Львова.

За словами місцевих мешканців, сміттєвози вночі приїжджають на територію біля ШРП Залізничного району. Виявляється не просто так. Тут активно створюються Грибовичі № 2. Тихенько і без відома львів’ян. Ось так мер Львова вирішує проблему зі сміттям. Активісти ГО «Розвиток Громади» викликали на місце екоінспекцію області, яка уже готує відповідні документи щодо порушення екологічного законодавства. Також на місце прибула поліція.

Цинізму мерії немає меж. Чиновники закривають очі на незаконне будівництво підприємства з перероблення сміття в одному з найбільших районів Львова. А може самі його покривають,  тягнучи з бюджету розвитку міста кошти?», – йдеться у повідомленні активістів.

3

5

Як інформував Львівський портал, днями на Сихові виявили незаконне сміттєзвалище, площею у 1,5 гектари.

Фото: Розвиток громади

 

 

 

 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...