ОСТАННІ НОВИНИ

В одній із львівських шкіл директор побив учня?

|

Для перевірки фактів, викладених у зверненні матері учня 8-А класу СЗШ №73 м. Львова від 24 листопада 2016 року на управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради щодо дій директора СЗШ №73 м. Львова, створено комісію та проводиться розслідування. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

shkola-73

Комісією управління освіти, створеною наказом від 25.11.2016 №479, здійснено перевірку в СЗШ №73 щодо фактів, викладених у зверненні матері учня 8-А класу. Під час перевірки відібрано письмові пояснення у директора школи, класного керівника 8-А класу, проведено бесіду із шкільним психологом, медичною сестрою, заступником директора з навчально-виховної роботи, вивчено документацію навчального закладу щодо організації виховного процесу.

В управлінні освіти 2 грудня організовано зустріч незалежного психолога з двома учнями 8-А класу та їх батьками для з’ясування обставин по цьому випадку. Робота комісії триває.

Реклама партнерів

Як роз’яснили у прес-службі міської ради, мати учня повідомила, що директор школи побив її сина. Саме у цій справі проводиться службове розслідування.

 

Коментарі

  1. Не вірю! Комусь вигідно робити бунт. Можливо, вчителям, щоб відвернути увагу, як проводяться уроки в старшій школі! А може, просто хтось хоче на його місце?

  2. Не вірю! Повна провокація! Знаю особисто директора школи. Порядна людина, завжди стриманий, спокійний. Просто комусь перейшов дорогу. Нехай добре приглянеться до свого колективу, адміністративного складу.

  3. Я закінчив школу кілька років назад. Ніколи не повірю, що Василь Дмитрович міг би побити дитину. Він завжди спокійний, врівноважений. Просто хтось має на нього добрий зуб, тому тупо використали неграмотну мамочку, яка не знає, чим може обернутися брехня.

  4. Деякі учні спортивної школи забагато собі дозволяють. Ні культури, ні виховання. І не дивно, бо мають таких батьків. Чиє замовлення виконуєте, жіночко? Чи не колишнього тренера?

  5. Брешуть! Ніколи не повірю. Директор школи спокійний, врівноважений. А от до вчительського колективу йому варто добре приглядітися!

  6. Якби моя воля, то я б надав вчителям трохи більше прав. Колись, справді. били дітей, то хоч діти були інші. А що до директора, то це повна брехня. Напевно, якесь стерво під нього риє. Мудрий дядько, стільки років працює!

  7. Щось не віриться! Вчив мене історію. Людина, яка добре знає свій предмет, толерантний, з повагою відноситься до учнів, батьків.

  8. Повна брехня! Жодного разу не чула, щоб він кричав, не то,що бив! готуйтеся до свят, а не обмовляйте людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.