ОСТАННІ НОВИНИ

У Львівській ОДА на аукціоні продали право оренди ставка на Сокальщині

|

У п’ятницю, 2 грудня, у актовій залі департаменту екології та природних ресурсів відбулися земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди  земельної ділянки разом із водним об’єктом, який знаходиться на території Свитазівської сільської ради Сокальського району Львівської області. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

svstavok_1480691699_500x375_3_0

Під час торгів  вартість лоту по земельній ділянці, площею 3,4216 га, в тому числі під водним об’єктом 2,8925 га, була збільшена у три рази (а саме: стартовий розмір річної орендної плати становив 4333 грн, а ціна продажу лоту – 12004 грн). Варто повідомити, що даний водний об’єкт, право оренди якого продано на земельному аукціоні, перебуває у задовільному стані.

Слід зазначити, що надання в оренду водних об’єктів на земельних торгах дає значну кількість позитивних результатів. Йдеться не лише про фінансові переваги, але й про ефективне та раціональне використання водного об’єкту, прозорий механізм та вільний доступ учасників до аукціону, а також здійснення та забезпечення належного контролю за якістю вод.

Реклама партнерів

Одночасно повідомляємо, що у Департаменті екології та природних ресурсів  готується документація на ще дев’ять водних об’єктів, право оренди на які вже невдовзі буде виставлено на аукціон. Із переліком можна ознайомитися тут.

Фото: ЛОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...