ОСТАННІ НОВИНИ

Внаслідок пожежі у розважальному центрі Львова двоє осіб перебувають в реанімації

|

Всім потерпілим внаслідок пожежі в розважальному центрі надається медична допомога. Про це Львівському порталу повідомили у прес-служюі Львівської міської ради.

misto2

Станом на 09.00 год 27 листопада  четверо осіб звернулось у обласну лікарню, а троє – в лікарню швидкої допомоги та 18 – у 8-му лікарню. Всім надається необхідна медична допомога. Дві особи перебувають в реанімації.

Відтак, 4 потерпілих доставлено в обласну лікарню з отруєнням продуктами горіння. 3 потерпілих звернулося в лікарню швидкої допомоги, з них 2 – отруєння продуктами горіння (один з них госпіталізований), 1 особа – з легкими різаними ранами передпліччя. 18 осіб звернулось у 8-му міську клінічну лікарню, з них – 12 госпіталізовано (2 в реанімації та 8 – у опіковому відділенні з опіками, 2 – в хірургічному відділенні з травмами верхніх кінцівок, 1 особа – в неврологію), 5 особам надана допомога і скеровані амбулаторно.

Нагадаємо, вночі у розважальному центрі «МІ100» на вул. Науковій у Львові сталась пожежа. О 03:51 год. пожежу повністю ліквідовано.

Фото: ДСНС

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...