ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський оперний театр на день став фіолетовим

|

Сьогодні, 17 листопада, у світі відзначають Міжнародний день передчасно народженої дитини. З нагоди цього дня Львівський оперний театр підсвітять фіолетовим кольором. Про це повідомила в.о. директора департаменту Львівської ОДА Ірина Микичак, передає Львівський портал.

1

За її словами, цей День запровадили задля можливості публічно і широко заявити про проблему передчасно народжених дітей у суспільстві та вирішення завдань, з якими стикаються лікарі та сім’ї.

“Щорічно в нашій країні народжується близько 500 тисяч дітей. 24 тисячі з них з’являються на світ раніше визначеного терміну. Зокрема, у Львівській області щорічно народжується понад 1000 таких немовлят”, – розповіла Ірина Микичак.

Реклама партнерів

передчасно народжені

Зазначимо, вперше святкування Міжнародного дня передчасно народженої дитини відбулося в 2009 році у Відні. Багато архітектурних споруд у всьому світі підсвічують фіолетовим кольором. Цього року і Львів знову долучиться до всесвітньої ініціативи: фіолетовим кольором підсвітять фасад Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...