ОСТАННІ НОВИНИ

Львів позичає у ЄБРР 10 мільйонів євро на е-квиток у транспорті

|

Депутати Львівської міськради прийняли рішення взяти у ЄБРР кредит на 10 мільйонів євро для впровадження у громадському транспорті Львова електронного квитка. За відповідне рішення проголосував 41 депутат, передає кореспондент Львівського порталу із сесійної зали.

е-квиток

Так, сесія вирішила погодити Львівському комунальному підприємству «Львівавтодор» отримання кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку відповідно до таких істотних умов. Кредит у сумі 10 мільйонів років береться на 13 років з пільговим періодом 3 роки.

«Це є перша ухвала складного процесу впровадження е-квитка у громадському транспорті Львова.  Бюджетна комісія завізувала це питання на розгляд ради. Ми відштовхувались від тих напрацювань, що є в інших містах України», – зазначила керівник департаменту економічної політики ЛМР.

Водночас деякі депутати під час прийняття рішення наполягали на тому, щоб не брати кредит у ЄБРР, а профінансувати впровадження е-квитка з коштів міського бюджету. Також йшла мова про те, щоб програмне забезпечення для мережі розробили львівські ІТ-працівники.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...