ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові презентували книгу «Україна від Євромайдану до Донбасу»

|

У вівторок, 18 жовтня, у Львові відбулась презентація книги «Україна від Євромайдану до Донбасу» Юрія Шуліпи, правозахисника, публіциста, активного громадського діяча, директора «The Institute of Russian Aggression Research» («Інститут досліджень російської агресії»). Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

1

Нещодавно автор книги, який до того був громадянином Російської Федерації, отримав українське громадянство.

У своїй книзі Юрій Шуліпа розповідає про європейський демократичний вибір України та критикує агресію зі сторони Росії, через яку відбулись жахливі вбивства на Євромайдані, анексія Криму та триває війна на сході нашої держави.

Реклама партнерів

«Корупційний режим, який існував в Україні за часів Віктора Януковича, безсумнівно, був маріонетковим, сповненим морального упадку. Росія не могла випустити Україну зі своїх дружніх геополітичних обіймів, що і стало причиною трагедії», – розповідає автор.

В книзі зафіксовано події, починаючи від Євромайдану – і закінчуючи жовтнем 2016 року. Юрій Шуліпа у своїй праці висвітлив також основні погляди України, Росії, європейського суспільства, НАТО, США тощо – на всі випробування, яким протистоять українці, та намагався дати відповіді на найважливішу проблему – як припинити агресію зі сторони Путіна. Зокрема, наголошує на вагомій ролі декомунізації, дерусифкації, міжнародного права, на люстрації та звільненні з посад українських чиновників, які заплямовують пам’ять і честь усіх тих, хто загинув за свободу та справжню незалежність України.

Крім того, автор спростовує твердження про те, що українці та росіяни – «братні народи», розповідає про свій досвід життя при «кремлівському режимі». У книзі детально описано 7 видів війн, які Росія веде проти України.

Важливою складовою книги є інформування суспільства про медіапропагаду та релігійну пропаганду, яку в своїй риториці використовує офіційна Москва, зокрема це стосується Російської Православної Церкви.

Фото: соцмережі

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...