ОСТАННІ НОВИНИ

Через корупцію проти посадовців ДФС Львівщини відкрили 9 кримінальних справ

|

Щодо протиправної діяльності посадових осіб ГУ ДФС у Львівській області  розпочато досудове розслідування у 21 кримінальному провадженні, в тому числі 9 кримінальних проваджень за ст.368 КК України. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області.

суд

Управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Львівській області з метою протидії корупційним проявам та правопорушенням в органах ДФС у Львівській області, усунення причин та передумов, які призводять до їх скоєння та негативно впливають на імідж ДФС, впродовж січня – вересня поточного року проведено 711 профілактичних заходів.

 

Реклама партнерів

Ініційовано та проведено 175 службових перевірок та розслідувань. За результатами перевірок винесено 75 подань керівникам, для вжиття заходів реагування, 11 осіб звільнено з органів ДФС, до відповідальності притягнуто55 осіб.

За результатами вивчення 428 кандидатів на заняття вакантних посад, відмовлено у призначенні 1 особі.

В поточному році до правоохоронних органів області скеровано 50 матеріали щодо протиправної діяльності посадових осіб ГУ ДФС у Львівській області, за результатами розгляду яких, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування у 21 кримінальному провадженні відносно посадових осіб ГУ ДФС у Львівській області, в тому числі 9 кримінальних проваджень за ст.368 КК України, в рамках вищезазначених кримінальних проваджень оголошено 8 підозр у вчиненні злочину та 8 матеріалів скеровано до суду.

На даний час судом розглянуто та прийнято рішення у 3 кримінальних провадженнях відносно посадових осіб ДФС у Львівській області.

Також, прокуратурою Львівської області складено 1 протокол про вчинення адміністративно-корупційного правопорушення щодо несвоєчасного подання декларацій державних службовців, який на даний час розглянуто судом та прийнято рішення про накладення штрафу за вчинення адміністративного-корупційного правопорушення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...