ОСТАННІ НОВИНИ

Мер Самбора намагається відмити від себе клеймо корупціонера

|

Міський голова Самбора Юрій Гамар сьогодні, 10 жовтня, постав перед Апеляційним судом Львівської області, де намагався скасувати рішення Самбірського міськрайонного суду, що визнав його винним у порушенні 172 статті адміністративного законодавства. Про це повідомляє кореспондент Львівського порталу.

1

Так, 6 вересня, Самбірський міськрайонний суд виніс рішення, де визнав винним мера Самбора Юрія Гамара у порушенні статті 172 адміністративного законодавства та оштрафував його на 3400 грн. Мова йде про засідання сесії міськради Самбора 13 січня, де було проголосовано рішення про преміювання Юрія Гамара, секретаря ради – Юрія Дмитришина та ще одного профільного заступника міського голови. Згідно із протоколом засідання, тоді міський голова проголосував «за» виділення собі надбавок, чим порушив законодавство у частині «конфлікт інтересів».

На сьогоднішньому засіданні Юрій Гамар заявив, що не голосував «за» виділення собі надбавок, більше того – під час засідання бюджетної комісії сказав, що жодних надбавок не потребує. За його ловами, суддя Самбірського суду винесла рішення, що вигідно ненависникам міського голови.

«Суддя ставився упереджено одразу, тому що вона говорила і за свідків тої сторони, яка подала скаргу, і, відповідно, за прокурора. Було видно відразу, що суддя тримає чітку позицію, щоб винести відповідний вирок. Це було потрібно, щоб було адміністративне покарання, яке дає змогу нашим опонентам усунути міського голову від виконання своїх обов’язків…», – заявив у коментарі Львівському порталу Ю.Гамар.

За словами адвоката міського голови Мирослави Дмитришин, на відеозаписі з засідання сесії міської ради Самбора видно, що голова лічильної комісії Володимир Кульчицький-Пиливко стояв спиною до президії, а відтак не бачив, чи голосував мер міста «за» чи ні.

«Прямого доказу, що міський голова голосував за це питання ні в матеріалах справи, ні в відео немає. Єдиними свідками, що були опитані під час судового засідання і підтвердили те, що міський голова голосував «за», були два депутати Андрій Жепко і Андрій Бубнюк. Натомість всі  члени лічильної комісії та інші депутати, окрім голови лічильної комісії Володимира Кульчицького-Пиливко, що стояв спиною до приздії, ствердили, що міський голова або не голосував «за», або піднімав руку за «утримався», – зазначила вона.

Нагадаємо, що секретаря міської ради Самбора Юрія Дмитришина 30 серпня було усунено від виконання ним своїм обов’язків після того, як місцева прокуратура вручили йому та Юрію Гамару протокол про корупцію. Після цього Ю. Гамар наклав на це рішення «вето», втім уже 21 вересня депутати  подолали вето і звільнили Дмитришина з посади.

Раніше Львівський портал публікував розслідування про міського голову Юрія Гамара, де пояснюється, чому від мера тікають люди та хто стоїть за його рішеннями.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...