ОСТАННІ НОВИНИ

Вагітна львів’янка втратила дитину через недбалість лікаря?

|

У Львові через недбалість лікаря вагітна на 9-ому місяці жінка втратила свого малюка. Про це повідомила подруга вагітної Олена Стельмах на сторінці «Варта 1» у Facebook, передає Львівський портал.

1

«У моєї подруги трагедія, горе! В неї в утробі вбили, бо інакше це не можна назвати, дитину. Вбили просто з недбайливості, непрофесіоналізму, байдужості, що є неприпустимим для лікаря…», – обурилася Олена Стельмах.

«Це правда, мою онуку вбили… Я не знаю, чому донька вибрала цей пологовий будинок. Вона сама медик, працює фельдшером на швидкій допомозі, має акушерську спеціальність. Один раз сама приймала пологи по виклику, у квартирі пацієнтки. Вона впевнена, що жінки мають народжувати самі, лікарі лише мають їм в цьому допомогти. Поступила вона в пологовий будинок «на Джамбула» 30 вересня. По результатам УЗД було виявлено згущення вод та маловоддя і лікарка УЗДистка сказала вже час народжувати, що не варто тягнути. Тим більше термін пологів настав ще 26 вересня», – пояснив батько постраждалої жінки.

Втім, за його словами, лікарка відповіла, що ще не час і все в нормі, мовляв, так має бути, а на УЗД не можуть побачити маловоддя. Майже такі самі відповіді були на різні запитання доньки до 3 жовтня.

Як розповів далі чоловік, його доньці лікарка сказала, що в понеділок буде професорський обхід і тоді прийматимуть якесь рішення. Втім, за його словами, під час обходу медик сказала, що «Тані ще тиждень часу, професор «ткнув» пальцем в живіт і вони вийшли».

«В той день я перший раз за 9 місяців почув, як моя дитина плаче. Ми почали обдзвонювати знайомих лікарів. Відповідь у всіх була одна – або вона дурна, або вона тягне час, щоб кесерити, бо це дорожче. Сказали терміново їхати до лікарки і вирішувати що робити. В 22.00 ми з дружиною вирішили їхати в пологовий будинок, але донька сказала, що сама піде до неї і буде вимагати пояснень. В той вечір її лікарка була черговою», – каже батько вагітної.

Як він далі він пояснив, вже вночі його донька почала скаржитися на сильні болі в животі , а лікарка порадила «добре виспатись, бо в ночі народжувати гірше, а зранку будемо вирішувати, що робити, дала обезболююче та таблетку «Гінепрал», яка виявилась препаратом, що пригнічує пологову діяльність, сказала щоб лягала спати та пішла».

За словами чоловіка, зранку його донька почала відчувати, що дитина поводить себе не як завжди. Батько вагітної додав, що зранку Тетяна подзвонила до своєї лікарки, а та відказала, що зараз не має часу, але про неї не забула. «Таня не стала її чекати і побігла до іншого лікаря, який зробив КТГ і сказав що немає серцебиття», – зазначив він.

«4 жовтня я був на роботі і, коли побачив, що дзвонить донька, я подумав, що нарешті все закінчилось і в мене народилася онучка. Але те, що я почув, я не забуду до кінця свого життя. Це був несамовитий вий…

Коли я приїхав і побачив свою донечку, я подумав, що може вона помилилась. Вона сиділа на ліжку, тримала животик і мовчала. Так з мертвою дитиною вона проходила майже добу», – розповів чоловік.

За його словами, лікарка сказала їм, що вона тут ні до чого.

«Бог їй суддя, але суд Божий буде колись. Напевно я поганий християнин», – наголосив батько постраждалої.

1

2

3

4

5

6

Фото: Варта 1, teren.in.ua

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *