ОСТАННІ НОВИНИ

Під час будівництва «Арени Львів» з міського бюджету «утекло» 27 мільйонів, - прокуратура

|

Збитки через неналежно проведену експертизу проектної документації щодо будівництва стадіону у Львові становлять 27 млн грн. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури області.

арена-львів

Так, прокуратурою Львівської області скеровано до Галицького районного суду  Львова обвинувальний акт за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України, а саме за фактом неналежного виконання службових обов’язків відносно керівника Філії Державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи» у Львівській області.

Як встановлено в ході розслідування кримінального провадження, вказаний посадовець не забезпечив належне проведення комплексної державної експертизи проектної документації щодо «Будівництва стадіону на вул. Стрийській-Кільцевій дорозі в м. Львові». Зокрема, не перевіривши проектну документацію на відповідність чинному законодавству України, затвердив позитивний комплексний висновок державної експертизи.

Реклама партнерів

У подальшому на підставі вказаного висновку Управлінням капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради здійснено оплату за виготовлення проектної документації понад 37 млн грн.

Водночас, за даними судової інженерно-технічної експертизи, яка проводилась в межах кримінального провадження встановлено, що позитивний комплексний висновок державної експертизи по проекту перезатвердження «Будівництва стадіону по вулиці Стрийській – Кільцевій дорозі в м. Львові» не відповідає вимогам Державних будівельних норм України, а вартість проектно-вишукувальних робіт повинна була б становити лише 10,6 млн грн.

З огляду на це, інтересам територіальної громади м. Львова завдано матеріальних збитків на загальну суму понад 27 млн грн.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...