ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратура вимагає сказувати право власності на приміщення багатоповерхівки на Снопківській

|

Прокуратура у судовому порядку вимагає скасувати реєстрацію права власності на самобуд на вулиці Снопківській у Львові. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

Снопківська18а

За дорученням прокуратури Львівської області 10 серпня цього року Львівською місцевою прокуратурою №1 до господарського суду Львівської області пред’явлено позов про скасування реєстрації права власності на житлові та нежитлові приміщення самочинно збудованого багатоквартирного будинку, що на вулиці Снопківській, 18а у Львові загальною площею понад 3000 кв.м.

Нагадаємо, право власності на вказаний будинок було безпідставно набуто на підставі ухвали Залізничного районного суду Львова від 18.09.2015 про затвердження мирової угоди між фізичними особами. Прокуратурою Львівської області у суді апеляційної інстанції доведено, що згадана ухвала суду прийнята з порушенням норм матеріального права, а відтак за скаргою прокурора 12 травня її скасовано апеляційним судом Львівської області.

Однак, у час, коли зазначена ухвала Залізничного районного суду ще не була скасована, фізична особа, за якою судом 1-ї інстанції визнано право власності на будівлю, здійснила реєстрацію права власності на приміщення вказаного багатоквартирного будинку за собою та в подальшому внесла їх до статутного фонду одного із підприємств.

Таким чином, оскільки судове рішення, на підставі якого набуто право власності на згаданий будинок, скасовано, органи прокуратури наполягають в суді на скасуванні також і подальшої реєстрації права власності на цей об’єкт.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...