ОСТАННІ НОВИНИ

За перше півріччя у Львові вдалося знайти нові сім'ї для 154 песиків

|

ЛКП «Лев» звітує про роботу у І півріччі 2016 року. У першому півріччі ловці ЛКП «Лев» здійснювали щоденні планові виїзди і виїзди за викликом громадян, аби відловлювати безпритульних собак у Львові. За цей час вони проїхали 12,5 тис. км, було відловлено 425 тварин (за перше півріччя 2015 року, для порівняння, 253 тварини). Загалом через ЛКП пройшло з початку року і до кінця червня 629 безпритульних собак і котів (для отримання медичної допомоги, стерилізації, вакцинації тощо). Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

1

«Спільними зусиллями з волонтерами та опікунами, а також завдяки активній співпраці з медіа, нам вдалося прилаштувати за перше півріччя 154 собаки у нові сім’ї. До речі, дві сім’ї взяли додому одразу по дві собаки. Серед прилаштованих тварин 95% – безпородні.

На підприємство, окрім безпородних тварин з вулиці, потрапляли і породисті тварини: лабрадори, німецькі та бельгійські вівчарки, лайки, хаскі, добермани, пекінеси, такси, цвіргшнауцери, йоркширські тер’єри, ротвейлери…

Реклама партнерів

2

Окрім Львова, собак забирали у інші населені пункти Західної України: Винники, Родатичі, Бабичі, Великі Мости, Наварія, Миколаїв, Гряди, Ліщин, Муроване, Вороців, Рогатин», – зазначають у ЛКП «Лев».

У клініці ЛКП «Лев» за перше півріччя отримали медичні послуги 360 домашніх тварин. У грумінгу, який нещодавно запрацював на підприємстві, до кінця червня побувало 20 безпритульних собак.

45 загублених домашніх собак, які потрапили на ЛКП «Лев», повернулись до своїх господарів.

Фото: Facebook ЛКП “Лев”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...