ОСТАННІ НОВИНИ

Через порушення нічного «сухого закону» у Стрию правоохоронці склали 17 протоколів

|

Із початку року стрийські правоохоронці склали 17 протоколів про адмінпорушення щодо працівників торгівлі які, попри заборону, здійснювали реалізацію спиртних напоїв у нічний час. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ НП у Львівській області.

алкоголь

З початку 2016 року за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями працівники Стрийського відділу поліції склали 17 протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«Від місцевих мешканців надходять скарги на громадян, котрі у стані алкогольного сп’яніння порушують публічний порядок на вулицях міста у нічний час, відповідно – на працівників та власників підприємств торгівлі котрі, попри заборону, продають алкоголь після 22.00. Неодноразово ця проблема обговорювалася на нарадах та під час зустрічей із громадськістю. Я звертаюся до місцевих підприємців: торгувати алкоголем у визначений в рішеннях органів місцевого самоврядування період часу заборонено, за невиконання рішення доведеться нести відповідальність, це питання суворо контролюється», – зазначив начальник Стрийського відділу поліції підполковник поліції Іван Малиш.

Нагадаємо, у місті Стрий, згідно із рішенням сесії міської ради №580 від 25 січня 2015 року, заборонено роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом з 22.00 до 10.00. Рішенням сесіїСтрийської районної ради, на території сіл району заборонено продаж алкогольних напоїв з 22.00 до 08.00.

Порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами, згідно з санкцією ч. 2 ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1700 гривень.

Окрім того, чинним законодавством України передбачена відповідальність зарозпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або появу у громадських місцях у стані алкогольного сп’яніння.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...