ОСТАННІ НОВИНИ

Львів «пролетів» з Євробаченням. Фіналісти відбору – Київ, Дніпро, Одеса

|

Київ, Дніпро чи Одеса прийматиме Євробачення у травні наступного року. Таке рішення прийняв оргкомітет конкурсу, засідання якого сьогодні, 22 липня, проводив міністр культури Євген Нищук, повідомляє УП.

євробачення

Остаточно місто-господар визначать після того, як оргкомітет та представники Європейської мовної спілки відвідають міста.

Візити заплановані для перевірки відповідності всім вимогам проведення міжнародного пісенного конкурсу.

Організатори планують оголосити місто-господаря Євробачення 1 серпня.

Серед головних вимог організаторів – гарантування безпеки всім учасникам, членам делегацій та гостям Євробачення-2017.

Арена для проведення конкурсу має бути критою і вміщувати не менше 7 000 – 10 000 глядачів.

Щонайменше 1000 кімнат у поруч розташованих готелях повинні бути доступні для усіх делегацій учасників упродовж усього періоду проведення Євробачення. Приблизно стільки ж номерів мають бути готові для акредитованої преси та фанатів події.

Організатори очікують також функціонування міжнародного прес-центру для роботи не менше ніж 1550 журналістів під час конкурсу.

Для них важлива сучасна транспортна інфраструктура: міжнародний аеропорт, наявність регулярного транспортного сполучення між аеропортом і містом, зручне транспортне сполучення в межах міста.

Як повідомляв Львівський портал, Львів подав заявку на участь у відборі міста та арени для підготовки і проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу «Євробачення». 

 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...