ОСТАННІ НОВИНИ

За півроку в області «спіймали» 164 чиновників-корупціонерів

|

На Львівщині упродовж поточного року складено 164 протоколи стосовно посадовців – корупціонерів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівській області.

чиновник костюм

Найбільше адміністративних корупційних правопорушень виявлено у сфері земельних відносин, тут спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено 126 протоколів за ст.172-7 КУпАП ( порушення вимог стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів). Йдеться про факти, коли голови органів місцевого самоврядування та депутати голосували за прийняття рішень щодо виділення їм або ж їхнім близьким родичам земельних ділянок.

Встановлено, що таким чином посадовцям надано загалом 18,4 га земель, при цьому іншим мешканцям територіальної громади останні відмовляли у наданні земельних ділянок.

Зазначимо, що частина таких земельних рішень скасована самими органами місцевого самоврядування, інші оскаржуються прокурорами в суді.

На цей час, за наслідками судового розгляду протоколів, пов’язаних з корупцією у земельній сфері до відповідальності притягнуто 28 посадових осіб, на них накладено штрафів на загальну суму більше 90 тисяч гривень. Решта протоколів перебувають на розгляді в судах.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...