ОСТАННІ НОВИНИ

Ryanair «підкорюватиме» Україну зі Львова

|

Найбільший лоукостер Європи Ryanair почне літати у 2017 році до «Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького. Про це повідомив Міністр інфраструктури Володимир Омелян в інтерв’ю ЕП.

173

«Авіакомпанії готові заходити на ринок хоч сьогодні, але маючи «відкрите небо». Економічне обґрунтування цього є, бажання європейських авіакомпаній – є, немає просто політичного рішення Брюселя», – зазначив Омелян.

За його словами, 20 липня відбудуться переговори з представниками Ryanair.

«Ми будемо з ними говорити, вони готові виходити на українській ринок, але вони сумно констатують, що в нас немає «відкритого неба» з ЄС. Технічно, це велика проблема, оскільки навіть маючи двосторонні угоди з окремими державами ЄС, ми маємо ситуацію, що це повинні бути призначені авіаперевізники країни перебування», – додав він.

Також міністр зазначив, що Ryanair не готовий реєструватись в українську дочку, через певні обмеження НБУ по валютних надходженнях.

«Якщо ми говоримо про те, що вони можуть зайти, то це 2017 рік, але це буде величезний прорив. Тому що це авіакомпанія, яка міняє філософію ринку, яка пропонує нову модель роботи, і я думаю, що це буде суттєвим кроком вперед і для МАУ», – говорить міністр.

Також міністр повідомив, що наступного тижня плануються зустрічі з низкою компаній Сходу, які готові розглядати можливість польотів в Україну.

Раніше Львівський портал писав, що до Львова може повернутися лоукост WizzAir.  А також опублікували статтю, (без) хмарні перспективи. Коли можна полетіти зі Львова в Європу за «копійки»?

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...