ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові чоловіка незаконно утримувати в ізоляторі

|

Прокуратурою звільнено незаконно утримувану особу із спеціальної установи поліції. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДСНС України у Львівській області.

слідчий ізолятор

Львівською місцевою прокуратурою проведено перевірку додержання вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення в діяльності ІТТ Пустомитівського відділення поліції Франківського відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області. Під час перевірки виявлено факт утримання в ІТТ особи, якій відповідно до постанови Залізничного районного суду Львова замінено невідбуте адміністративне стягнення у виді громадських робіт на адміністративний арешт строком 16 діб.

Водночас, відповідно до вимог чинного законодавства, зокрема ч.1 ст.32 КУпАП, адміністративний арешт установлюється й застосовується лише у виняткових випадках за окремі види адміністративних правопорушень лише на строк до 15 діб.

Враховуючи наведене, за вказівкою місцевої прокуратури керівництвом Пустомитівського відділення поліції незаконно утримувану особу звільнено з ІТТ негайно.

Одночасно, керівництво районного відділення поліції зобов’язано звернутись до Залізничного районного суду м. Львова в порядку ст.304 КУпАП за роз’ясненням питань, пов’язаних з виконанням постанови суду.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...