ОСТАННІ НОВИНИ

В суботу у Львові пройде благодійний концерт «Бачу!Можу!Допоможу!»

|

У суботу, 16 липня, мешканці і гості міста матимуть змогу насолодитись гарною музикою і долучитися до втілення суспільно важливого проекту. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

концерт

О 18:00 год., біля кав’ярні «Меделін», що на пл. Коліївщини, 1, відбудеться благодійний концерт «Бачу! Можу! Допоможу!» на підтримку всеукраїнського велопробігу за участю зрячих і незрячих людей.

Під час концерту виступатимуть RockOns та Брія Блессінг. Також своєю творчістю поділяться  й інші талановиті музиканти Львова. Впродовж концерту збиратимуть кошти на проведення всеукраїнського велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!», в якому візьмуть участь зрячі та незрячі велосипедисти зі всієї України.

Нагадаємо, велопробіг стартує зі Львова 6 серпня і завершиться в Одесі 22 серпня. Протягом двох тижнів зрячі і незрячі велосипедисти відвідують 8 областей, поспілкуються з місцевими мешканцями, представниками влади і пресою. Мета велопробігу – підштовхнути незрячих людей до активного життя і привернути увагу суспільства до їхніх можливостей і потенціалу, а також проблем, з якими стикаються люди з порушенням зору.

Організовує ГО «Інститут українських студій», Всеукраїнський велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» www.isee-ua.org

 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...