ОСТАННІ НОВИНИ

У дитячій лікарні «ОХМАДИТ» з’явився апарат штучної вентиляції легень

|

У вівторок, 12 липня, Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАДИТ» передали апарат штучної вентиляції легень, який було закуплено в рамках Проекту модернізації медичного обладнання у ЛОДКЛ «Охматдит». Проект фінансувався Посольством Японії в Україні в рамках програми грантової допомоги по проектах людської безпеки програми «КУСАНОНЕ» Міністерства Закордонних Справ Японії. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської облради.

апарат штучної вентиляції легень

Для дитячої лікарні  в межах проекту закуплено апарат штучної вентиляції легень, 4 монітори нагляду за станом пацієнтів та лабораторне обладнання, яке дозволяє здійснювати біохімічні, гематологічні аналізи та аналізи газів і електролітів крові, котрі до цього часу в лікарні не проводилися.

Проект впроваджує Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у партнерстві з Львівською обласною радою, яка на умовах 10-відсоткового співфінансування виділила  кошти з обласного бюджету в сумі 178 000 грн.

Як зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, «Охматдит» став першим, хто з обласного бюджету отримав кошти на спів фінансування. Також він висловив сподіваюся, що це буде не останній грант і не остання ініціатива, зроблена цьогоріч в «Охматдиті».

В свою чергу головний лікар «ОХМАТДИТу» Мар’яна Возниця відзначила, що таке обладнання вкрай важливе для цього медичного закладу, оскільки самотужки лікарня не в змозі закупити якісну, сучасну апаратуру, яка щодня рятує життя маленьких пацієнтів.

Зазначимо, що загальний бюджет проекту складає 1 923 398,56 грн, в тому числі кошти Посольства Японії в Україні – 1 755 483,29 грн. та кошти обласного бюджету – 178 000 грн.

Фото: www.zhitomir.info

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...