Ветерани Львівщини здобули «золото» у Польщі

|

Ветерани спорту Львівщини успішно виступили в Кубку Польщі з нордичної ходьби, здобувши дві золоті нагороди. Про це Львівському порталу повідомили в управлінні фізичної культури та спорту ЛОДА.

zalisko

22 травня 2016 року у м. Констанцін-Єзьорна (Польща) відбувся Кубок Польщі з нордичної ходьби з палицями за участю понад 900 учасників.

У змаганнях взяли участь спортсмени віком від 18 років та старші, котріт змагались на дистанціях 5 км, 10 км та напівмарафонській дистанції – 21 км 975 м.

Львівську область представляли четверо атлетів, серед яких Оксана Заліско, яка на дистанції 5 км у віковій категорії 60-65 років виборола золоту медаль. Також найвищу нагороду отримала й Марія Островська на дистанції 10 км.

Серед чоловіків у відповідних вікових групах Микола Кулинич та Богдан Добрянський зупинилися за крок від п’єдесталу пошани, фінішувавши четвертими.