ОСТАННІ НОВИНИ

Біля Собору святого Юра проведуть концерт-містерію «Страсті Христові»

|

Львів’ян та гостей міста запрошують у Вербну неділю, 24 квітня, на великопісний концерт-містерію «Страсті Христові», який традиційно проводять у Львові напередодні Великодня. Розпочнеться захід о 18.00 на площі перед пам’ятником Андрею Шептицькому біля Собору св. Юра. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Великдень

Під час містерії звучатимуть композиції з фільму Мела Гібсона «Страсті Христові» (2004) у виконанні камерного хору «Soli Deo» храму Пресвятої Євхаристії та молодіжного академічного симфонічного оркестру INSO-Львів. Автор проекту та диригент Анастасія Арбузова. Тексти-розважання озвучуватиме о. Павло Дроздяк.

Митці прагнуть поєднати давню східну традицію скорботи, слово – духовні розважання, і музику, яку створив голлівудський композитор Джон Дебні, (аранжування А.Арбузової) прошивши нею кінокартину Мела Гібсона «Страсті Христові» (2004).

«Вербна неділя рік за роком є передсмаком свята Великодня, який буде за тиждень опісля. В цей час присутнє відчуття великої радості, але в цей момент важливо пам’ятати, що Вербна неділя була точкою відліку що приводить до Голгофи, до хреста. Наш проект-містерія «Страсті Христові» – добра нагода зазирнути до серця Христового і побачити в ньому біль, який завдає йому людина і по сьогодні. Це також добра нагода налаштувати одне одного на Страсний тиждень. Бо нині є  небезпека, що ми не дуже хочемо стояти під хрестом, спішимо до Воскресіння і Страсний тиждень минає дуже швидко. А хотілося б, щоб цей тиждень був справді особливим і переповненим співстраждання й спогляданням Христових страстей. Ця також чудова нагода поринути в простір страждання Бога, зрозуміти його біль і його любов до кожного з нас. Запрошуємо всіх, незалежно від конфесійної приналежності чи поглядів, прийти і долучитися до цієї великої містерії «Страсті Христові», пережити цей тиждень по-особливому і стати іншим, бо задля цього й страждав Христос», – наголосив о. Павло Дроздяк.

Фото: credo-ua.org

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...