ОСТАННІ НОВИНИ

У аеропорту «Львів» встановили камери

|

У Міжнародному аеропорту «Львів ім. Данила Галицького» вжито додаткові заходи щодо протидії проявів корупційних діянь серед пасажирів та працівників митниці. Про це Львівському порталу повідожмили у прес-службі ДФС України у Львівській області.

аеропорт

Так, з метою недопущення непорозумінь під час митного контролю пасажирів та їх багажу в кімнатах огляду встановлено камери відеоспостереження. Зображення з них буде  транслюватись на монітори у кабінетах керівника та заступника начальника митного поста. Додаткові заходи посилять контроль за підлеглими та підвищать відповідальність як пасажирів, так і особового складу митного поста.

аеропорт1

Впровадження нових технічних засобів було предметом тривалої  розмови керівника Львівської митниці ДФС з керівництвом летовища. Однак, у зв’язку з відсутністю постійного керівника ДП МА «Львів ім. Данила Галицького» це питання не вирішувалося. І тільки після призначення нового генерального директора  Тетяни Романовської в короткі терміни відеокамери було встановлено. У перспективі керівництво митниці і аеропорту планують впровадити інші технічні новинки, аби забезпечити комфортний, швидкий, якісний та надійний  митний контроль в міжнародному аеропорту «Львів ім. Данила Галицького».

Фото: ДФС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *