ОСТАННІ НОВИНИ

Освітньо-рольова гра «Країна змін» у Львові: можна буде спробувати себе у ролі політика, бізнесмена чи авантюриста

|

У Львові 2-3 квітня триватиме освітньо-рольова гра «Країна змін», що є економічно-політичною моделлю України. Учасники в ігровому форматі можуть спробувати себе в ролі політика, розвинути бізнес чи виконувати роль ТОП-менеджера. А також бути авантюристом, медійником, військовим. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

dc9ed21b-3ed7-4a3d-adc6-fdeeb2c45fc3

«Формат поєднує елементи дебатів, тренінгу, квесту, хакатонів. Є місце і для інтриг, і для взаємодії, на кшталт «Мафії». Це можливість на ділі спробувати переговорні навики, формування та роботу команди тощо. Учасники осягнуть тонкощі й проблематику реформ та управління як державним апаратом, так і сферою бізнесу.На відміну від лекцій чи звичних освітніх занять, така форма є і грою, і тренінгом одночасно, та має високу конверсію і набуття навичок, замість теорії. Окрім цього, протягом двох днів гарантовані як емоції, так і нові корисні знайомства», – розповідає автор сценарію Андрій Мочурад.

Найактивніші гравці отримають інтелектуальні призи та матимуть змогу за кошт меценатів пройти коучинг з управління проектами, фандрайзингу та PR-роботи для власного розвитку та втілення суспільного проекту.

«Країна змін» триватиме у Науковій бібліотеці Львівського національного університету ім. І. Франка (вулиця Драгоманова, 5) і у Великій сесійній залі Львівської міської ради (каб. 202).

Зареєструватися на участь в грі можна тут.

Фото: ЛМР

 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...