ОСТАННІ НОВИНИ

Два департаменти облдержадміністрації отримали нових керівників

|

У понеділок, 21 березня, на апаратній нараді голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка представив нових керівників двох департаментів, яких обрали за результатами відкритого конкурсу. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

керівник

Зокрема, директором департаменту економічної політики Львівської ОДА призначено Романа Филипіва, директором департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадімністрації – Михайла Мельника.

Роман Филипів у 2010 році був депутатом Пустомитівської районної ради, а у 2014 став головою Пустомитівської районної державної адміністрації. Останній рік працював на посаді доцента кафедри державних та місцевих фінансів факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Реклама партнерів

Михайло Мельник працював заступником начальника управління технічного та енергетичного менеджменту, заступником з питань енергетичного менеджменту ПАТ “Концерн Хлібпром”, згодом експертом із енергозбереження та енергоефективності Філії “Мірум менеджмент” у м. Тернопіль, а також у ТзОВ “Т-Цукор”. Останній рік займався підприємницькою діяльністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...