ОСТАННІ НОВИНИ

До Львова проїхала виставка сучасного гуцульського мистецтва

|

У четвер, 17 березня, о 15:00  год. у Галереї ЛНАМ відкриється виставка творчих робіт студентів та випускників Косівського інституту прикладного і декоративного мистецтва, що є структурним підрозділом Львівської національної академії мистецтв. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міської ради Львова.

гупуцьське мистецтво

Дана виставка має на меті продемонструвати яскравий та унікальний доробок сучасної гуцульської мистецької школи у Львові.

На виставці репрезентовані останні досягнення гуцульської мистецької школи, яка акумулює в собі надзвичайно багаті місцеві художні традиції, базується на принципах академізму та тяжіє до європейського художнього процесу. Проте, найбільш визначальною її особливістю є виразна національна домінанта. В роботах присутній особливий етнонаціональний символічний код, своєрідна енергетика та дух, що відображають культурну ідентичність та підкреслюють надзвичайно високу цінність мистецтва Гуцульщини.

гупуцьське мистецтво1

гупуцьське мистецтво2

Мистецькі твори, оригінальні коштовні прикраси, одяг та аксесуари, виконані молодим поколінням художників, будуть вперше експонуватися у Львові.

Усі охочі зможу відкрити для себе останні здобутки гуцульської  мистецької школи у Галереї ЛНАМ з 17 березня до 6 квітня 2016р.

гупуцьське мистецтво3

Фото: ЛМР

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...