ОСТАННІ НОВИНИ

Житель Львівщини хотів вивезти українські дерева в ЄС

|

Чоловік намагався обдурити львівських митників, щоб провезти нелегальні дерева. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДФС України у Львівській області.

ліс 4 (2)

Так, до  митного контролю одного з митних постів було подано декларацію на товар «Лісоматеріали: брус з дуба нестругані, нешліфовані, неторцьовані, обрізні та необрізні, сорт 3-4, загальний об’єм 18,490 м3; різних розмірів». Товар експортував приватний підприємець Львівщини  до однієї з  країн Євросоюзу.

Під час митного огляду товарів у працівників митниці виникли підозри, щодо законності здійснення вказаної експортної .

Львівська митниця ДФС звернулась до експертного закладу для здійснення товарознавчого дослідження. Експерти здійснили огляд та обмір задекларованого товару. За їх висновками встановлено, що наявні колоди є діловою деревиною,  а не  техсировиною, як вказано  у сертифікаті, розміри окремих брусів не відповідають заявленим. Окрім того, лісоматеріали у круглому виді підпадають під дію Закону України «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів» і тимчасово, строком на 10 років, забороняється вивезення за межі митної території України.

«Таким чином директор приватного підприємства вчинив дії спрямовані на переміщення товару з приховуванням від митного контролю шляхом надання одним товарам вигляду інших, або таких, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, кількості, сортності та геометричних розмірів (з урахуванням допустимих втрат за належних умов зберігання і транспортування)», – йдеться у повідомленні.

Фото: ДФС

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...