ОСТАННІ НОВИНИ

До Львова їде відомий маестро з Німеччини

|

У п’ятницю, 4 березня, до Львова завітає з концертом маестро з Німеччини Йорґ Біерганце. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі філармонії.

2016_04_03_Йорк

Концерт відбудеться у Львівській обласній філармонії о 19.00 год. Йорґ Біерганце диригуватиме Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії.

Йорґ Біерганце викладає для диригентів у Відні, Бельгії та Мексиці, та займається концертною діяльністю. Є також головою організації і помічником художнього керівника Wiener Meisterkurse, де начаються молоді, талановиті музиканти. Крім того, Йорґ Біерганце досліджує музику забутих композиторів XX століття. Одним із них є Егон Веллес, а також Джозеф Бір (Joseph Beer), який народився у Львові, але згодом виїхав до Франції.

Маестро Йорґ Біерганце вдруге в Україні, вперше він був тут 10 років тому, коли приїжджав до Харкова на конкурс диригентів.

Йорґа Біерганце з великим зацікавленням стежить за подіями в Україні.

«Я знаю, що Україна часто була полем битви людства, під час війни, голокосту, геноциду чи тоталітаризму, і тому вона відображає дуже темні сторони нашої спільної історії. Сам Львів, зокрема, розташований у дуже цікавому місці. У 20-му столітті люди були змушені міняти своє громадянство декілька разів, а за розквіт, красу та ідентичність Львова було сплачено великою кількістю страждань. З цієї точки зору, Львів містить в собі європейську історію, і, відповідно, є дуже європейським. З точки зору музиканта, я вважаю, що музика не може досягти чогось більшого окрім самої музики, яка існує тільки в момент її творення або відтворення. Як говорить філософ Джордж Стейнер, «намалюйте карту кав’ярень і ви матимете один з істотних маркерів Європи». Я хотів би додати, що малюючи карту симфонічних концертних залів, ми отримаємо ще один провідний маркер Європи», – розповідає маестро.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...