ОСТАННІ НОВИНИ

На Турківщині реабілітують учасників АТО

|

Західний реабілітаційно-спортивний центр у селі Яворів Турківського району пропонує учасникам антитерористичної операції долучитися до реабілітаційних програм “Повернення до життя”.

реабілітація

Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру проводяться фізкультурно-реабілітаційні та оздоровчі заходи для воїнів, які отримали важкі поранення або інвалідність внаслідок участі у бойових діях на Сході України.

Реклама партнерів

Як розповідають організатори програми, основна мета – покращення фізичного та емоційного стану військовослужбовців, які повертаються із зони АТО та досить часто залишаються незахищеними тут. Їм потрібно допомогти забути пережиті події та повернути їх до соціально-громадського життя.

Як відомо, у серпні та вересні минулого року у реабілітаційно-спортивному центрі уже відбулися два збори за програмою “Повернення до життя” – хлопці ходили в туристичні походи, займалися в тренажерному залі та проходили медичну, психологічну та соціальну реабілітацію.

Ініціативу підтримують Національний комітет спорту інвалідів України та Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”.

Усі зацікавлені можуть звертатися за телефоном: (044)-289-43-30.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...