Важкоатлети Львівщини – серед найкращих в Україні

|

Днями у Чернігові завершився Кубок України 2016 року з важкої атлетики. Збірна команда Львівської області вибороли 2 місце (452,5 очок), поступившись лише представникам Харківської області (492,5 очок). Третіми виявилися важкоатлети Хмельниччини (421,3 очок). Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

__1455870690_613x408

Як розповіла заступник начальника управління фізичної культури та спорту ЛОДА Оксана Вацеба, в особистих змаганнях володарем цьогорічного Кубку України у найпрестижнішій ваговій категорії понад 105 кг став дворазовий чемпіон Європи, призер чемпіонату світу, учасник ігор 2-х Олімпіад, Заслужений майстер спорту Ігор Шимечко (результат у ривку – 200 кг та у поштовху – 230 кг).

На національний п’єдестал пошани у ваговій категорії до 85 кг піднявся також майстру спорту Віталій Олевич. У ривку Віталію підкорилися 152 кг, а у поштовху 170 кг. Сума двоборства 322 кг гарантувала спортсменові 2 місце.

У ваговій категорії до 69 кг серед чоловіків вели боротьбу за нагороди майстри спорту Олег Николин та Артур Гордишинський. У ривку із результатом 122 кг Олег Николин посів 3 місце. Артур Гордишинський в останніх спробах поштовху на 150 та 153 кг потіснив одразу двох суперників та здобув срібло у сумі двоборства. Олег Николин за сумою двох вправ фінішував четвертим.