Фехтувальники з Львівщини завоювали медалі на Кубку світу

|

Троє фехтувальників з Львівщини вибороли чотири медалі на Кубку світу з фехтування на візках. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

fehtuvannia

Нещодавно в угорському місті Егер завершився Кубок світу з фехтування на візках. Збірну команду України презентували дев’ятеро спортсменів з інвалідністю, троє з яких представляли Львівщину: Наталя Морквич, Антон Дацко, Андрій Демчук.

Фаворитом змагань став Антон Дацко, який виборов 2 золоті медалі, зокрема в рапірі (категорія В) та шаблі (категорія В). Ще дві медалі здобули львівські шаблісти: Наталя Морквич – срібну (категорія А) та Андрій Демчук – бронзову (категорія А).

Збірна команда України виборола 6 нагород – 3 золоті, 1 срібну та 2 бронзові медалі та посіла третє загальнокомандне місце.

Загалом у змаганнях взяли участь 160 спортсменів з 24 країн світу.