ОСТАННІ НОВИНИ

На фестиваль до Львова з’їхалися понад дві тисячі пластунів

|

Сьогодні, 13 лютого, у Львові розпочався дводенний фестиваль дитячої та юнацької творчості «День пластуна». Фестиваль триватиме протягом 2 днів, 13-14 лютого 2016 року, в приміщенні Центру творчості дітей та юнацтва Галичини з 09.00 до 18.00 год. Понад 2000 пластунів зі всієї України приїхали до міста Лева, щоб взяти участь у мистецьких змаганнях, повідомили Львівському порталу у прес-службі ЛМР.

пластуни

«Насправді, маєте цього разу дуже класне гасло, але воно ще більше є сильним, коли ви разом збираєтеся, тому що те, що не може зробити одна людина, може зробити дві, три чи чотири. Серед вас є дуже багато супергероїв і коли я слухав і гімн пласту то, насправді, я також хочу віддати належне Віктору Гурняку і кожному з вас, хто робить кожного дня на своєму місці класні, хороші справи. Тому бажаю вам гарного дня. Продовжуйте свої добрі справи кожен на своєму місці, тоді буде успіх»,- Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Фестиваль організовується на волонтерських засадах з 1992 року. Понад 2000 пластунів зі всієї України приїхали до міста Лева, щоб взяти участь у мистецьких змаганнях.

Пластуни представлять свої творчі здібності. У програмі фестивалю — театральні вистави, конкурс акустичної пісні, виставка інсталяцій, кібер-турнір, змагання фотографів, а також конкурс «Міс та містер Дня пластуна». У змаганнях візьме участь 84 команди з 23 міст України. Цьогорічний «День Пластуна» стане двадцять першим.

«Кожен «День пластуна» має власне гасло, цього року — «Супергерой є у кожному».

Пластуни не тільки переживають за ситуацію в країні, а є активними учасниками змін. Таким гаслом ми заохочуємо молодих пластунів до творення великих та неординарних справ для нашої країни»,— розповів Ярема Дух, комендант «Дня пластуна 2016».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...