ОСТАННІ НОВИНИ

Владики церков Львівщини закликали допомагати нашим захисникам і їхнім сім’ям

|

Владики католицьких та православних українських церков звернулися до усіх християн щодо надання моральної і духовної підтримки та прояву солідарності із учасниками АТО, які демобілізовуються, а також щодо сприяння й допомоги сиротам і вдовам полеглих Героїв. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

15142

Подаємо їхнє звернення без змін:

«Дорогі в Христі брати і сестри, дорогі українці! Нині переживаємо часи болю й страждань, часи горя для багатьох громадян нашої держави, бо на нашій багатостраждальній землі триває неоголошена війна. Вона практично щодня забирає життя й здоров’я молодих хлопців і зрілих мужчин,  які стоять на сторожі миру і спокою, свободи нашого народу, цілісності й незалежності нашої держави.

Реклама партнерів

На Сході України, де тривають бойові дії, перебувають десятки тисяч українських воїнів, які покинули свій дім, родину і роботу.  Стримуючи зовнішнього агресора, вони часто втрачають здоров’я і радість життя, бо прощаються з вірними друзями, які гинуть на їхніх очах. Все це впливає на психічне здоров’я демобілізованих воїнів, які повертаються додому травмованими, якщо не тілесно,  то психічно. Жах війни і пережите там змінили внутрішній світ бійців і ми повинні на це зважати.

Божественний Спаситель  навчає, що немає більшої любові, як та, коли хтось жертвує своїм життям заради ближнього (пор. Ів. 15.13), тому закликаємо всіх громадян мирної України з великою пошаною ставитись до українських воїнів, зважати на те, що пережили наші герої і допомагати їм загоювати рани серця й душі. Просимо роботодавців і всіх співробітників демобілізованих вояків, яких у Львівській області є 5 800 осіб, з пошаною і братньою любов’ю допомогти їм повернутись до звичного, мирного життя.

Закликаємо духовенство, представників державної та місцевої влади й усіх небайдужих осіб відвідувати тих, хто повернувся із зони АТО та докласти всіх зусиль, щоб вони не відчували себе покинутими і забутими, а навпаки раділи тóму, що ми вдячні їм і робимо все для того, щоб вони могли гідно влаштувати своє життя в родинному колі та рідному місті чи селі.

На сьогодні з Львівщини поїхали на Схід і не повернулися живими 207 наших братів, які залишили сиротами 116 дітей, тому дуже просимо всіх людей доброї волі своїми добрими ділами всіляко сприяти й допомагати сиротам і вдовам, бо сказав Господь: «усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви мені зробили» (Мт. 25.40).

Молімось до Всевишнього за Україну і просімо мирного неба над нашою землею. Шануймо і підтримуймо одне одного, підставляючи братнє плече, бо в єдності сила народу!».

Звернення підписали: Владика Ігор Возьняк, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ; Владика Димитрій Рудюк, Митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП; Владика Мечислав Мокшицький, Архиєпископ, Львівський Римсько-Католицький Митрополит; Владика Філарет Кучеров, Єпископ Львівський і Галицький УПЦ; Владика Макарій Малетич, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УАПЦ; Владика Михаїл Колтун, Єпископ Сокальсько-Жовківський УГКЦ; Владика Тарас Сеньків, Єпископ Стрийський УГКЦ; Владика Ярослав Приріз, Єпископ Самбірсько-Дрогобицький УГКЦ; Владика Яків Макарчук, Єпископ Дрогобицький і Самбірський УПЦ КП.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...