ОСТАННІ НОВИНИ

Перевізники не возитимуть пільговиків до початку квітня

|

Перевізники Львівщини вирішили не возити пільговиків до початку квітня в зв’язку з відсутністю кроків у врегулюванні цього питання з боку держави. Про це Львівському порталу повідомили у Асоціації перевізників Львівщини.

pilgu

«Держава не подбала про перевезення пільговиків – такі висновки після проведеної обласної конференції представників трудових колективів автотранспортних підприємств. Перевізники кажуть: обласна влада не звертає уваги на цю проблему. А Верховна Рада України 24 грудня 2015 року проголосувала за прийняття Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік». Цей документ не передбачає коштів для відшкодування втрат від перевезення пільгових категорій громадян громадським транспортом. Трудові колективи автотранспортних підприємств Львівщини стурбовані невизначеністю органів центральної і місцевої влади щодо надання пільг окремим категоріям громадян регіону, їхнього обліку й фінансування.

Добігає кінця перший місяць 2016 року. Угоди на пільгові перевезення з автотранспортними підприємствами відсутні, скільки возити пільговиків, хто за це платитиме – невідомо. Тож на своїй конференції рішенням представників трудових колективів постановили: рекомендувати керівникам АТП в межах області із 8 лютого до 1 квітня возити безкоштовно ЛИШЕ учасників АТО та членів сімей загиблих воїнів. Після цього терміну від влади області та держави перевізники очікують вирішення проблеми перевезення пільговиків, рекомендуючи керівництву Львівщини та України надавати АДРЕСНУ ДОПОМОГУ усім категоріям пільговиків. Водночас перевізники наполягають: пільговий проїзд як явище варто скасувати», – йдеться в повідомленні.

Реклама партнерів

Раніше Львівський портал повідомляв, що перевізники обмежать пільговий проїзд.

Фото: соціальні мережі

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...