ОСТАННІ НОВИНИ

«Львіввугілля» та «Трансгаз» зменшили об’єм забруднюючих викидів

|

Екологи зафіксували зменшення екологічного тиску на довкілля УМГ «Львівтрансгаз» та ДП «Львіввугілля». Про це Львівському порталу повідомили у департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА.

TES

Екологи підсумували результати діяльності підприємств Львівщини – найбільших забруднювачів навколишнього природного середовища у четвертому кварталі 2015-го року. Зокрема, зафіксовано зменшення екологічного тиску на довкілля на. Проте, порівняно із попереднім роком, зріс негативний вплив від Добротвірської ТЕС та ЛМКП «Львівводоканал». Досі майже незмінною залишається ситуація на Роздільському ДГХП «Сірка».

Зокрема, у порівнянні із IV кварталом 2014 року, на «Львівтрансгазі» обсяги викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин зменшилися на 31,5 % (0,5 тис. тонн), а «Львіввугілля» – на 4,4 %  (0,4 тис. тонн). Натомість збільшила викиди в атмосферу Добротвірська ТЕС – на 47,7 % (3,5 тис. тонн) та зросли обсяги скидів зворотних вод у р. Полтва на «Львівводоканалі» – в середньому на майже 6 %.

У департаменті також інформують, що Львівське комунальне підприємство «Збиранка» працює і надалі без дозвільних документів. Близько 62,4 тис. тонн відходів за IV квартал 2015 року розміщені на сміттєзвалищі без наявності відповідних дозволів.

До “Переліку 100 об’єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля в Україні у Львівській  області належать: Добротвірська ТЕС, Державне підприємство «Львіввугілля», Управління магістральних газопроводів «Львівтрансгаз», Львівське комунальне підприємство «Збиранка», Роздільське державне гірничо-хімічне підприємства «Сірка» та Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал».

Фото: соціальні мережі

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...