ОСТАННІ НОВИНИ

Переселенцям, які живуть на Львівщині, допоможуть відкрити власний бізнес

|

Вже з 1 липня цього року у Львівській області стартує пілотний проект із започаткування власного бізнесу для малозабезпечених та внутрішньо переміщених осіб. Кошти на організацію підприємницької діяльності надаватиме Міжнародний банк реконструкції та розвитку. Разом зі Львівщиною експеримент одночасно розпочнеться на Полтавщині та Харківщині. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

__1453730468_613x416.84_3_0

“Львівська область стане одним із регіонів України, де Міжнародний банк та служба зайнятості впроваджуватимуть спільний проект із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб. Цей експеримент передбачає надання безвідсоткової фінансової допомоги у відкритті бізнесу. Такі “кредити” виділятимуться одноразово на закупівлю обладнання та матеріалів, які необхідні для організації підприємницької діяльності”, – розповів директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

За словами директора обласного центру зайнятості, для учасників пілотного проекту організовуватимуть професійні навчання та безоплатні консультації. Відбір здійснюватиметься серед кращих бізнес-планів за принципом ощадливого використання коштів та економічної обґрунтованості.

“Граничний розмір фінансової допомоги та порядок використання і повернення таких коштів ще не встановлені. Невдовзі ми очікуємо відповідного рішення Кабінету Міністрів України”, – додав Василь Барилюк.

За попередньою інформацією розмір коштів, котрі виділить Міжнародний банк реконструкції та розвитку на три регіони, становитиме близько 20 мільйонів доларів США. Кінцевий термін реалізації проекту 31 грудня 2017 року.

Фото: ЛОДА

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...