ОСТАННІ НОВИНИ

Як львівських прикордонників навчали тактичної медицини

|

У рамках Міжнародної науково-практичної конференції на базі Кінологічного навчального центру Держприкордонслужби, що на Львівщині, триває практичний тренінг з тактичної медицини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Держприкордонслужби.

тактична медицина2

У ній беруть участь команди Львівського клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України, ГУ Національної гвардії України, військово-медичного Клінічного центру Західного регіону МО, ДУ «Територіальне медичне об’єднання» МВС України по Львівській області та медиків із Республіки Польща.

Під час тренінгів військові медики, які вже мають досвід роботи під час бойових дій та надзвичайних ситуацій, навчаються один в одного новим методам тактичної медицини.

Реклама партнерів

тактична медицина

 

Особливо важливим елементом навчань є їх практична складова. Тому що відтворення можливих нападів дає змогу медикам працювати в умовах максимально наближених до реального бою та вчитися ефективно надавати допомогу, адже саме від перших секунд правильного оперативного втручання залежить життя людей.

Начальник клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України у місті Львові полковник медичної служби Андрій Іващенко, відзначив, що такі міжнародні та міжвідомчі конференції із залученням професорсько-викладацького складу цивільних лікувальних закладів дають змогу високо тримати рівень підготовки як медиків, так і безпосередньо самих військовослужбовців.

тактична медицина1

Фото: Держприкордонслужба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...