ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові нагадують про пункти обігріву

|

Управління соціального захисту нагадує: на час холодів у Львові діє Пункт денного обігріву бездомних. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

пункт

Так, вже кілька років у Львові функціонує Центр обліку та нічного перебування бездомних. Сьогодні в приміщенні Центру діє Пункт денного обігріву бездомних. Окрім цього, ще один пункт обігріву розміщено в центральній частині міста, у приміщенні ЛКП «Княже місто» (вул. Тиха, 5).

Людина, яка не має де жити, може прийти в Центр обліку та нічного перебування бездомних (вул. Кирилівська, 3а), переночувати та отримати теплий чай. Зазвичай, бездомні не залишаються у Центрі обліку на день. Враховуючи це, працівники центру вживають заходів, щоб забезпечити можливість перебування в теплі безхатченків також впродовж дня.

Реклама партнерів

«Пункт денного обігріву бездомних городян розміщено в приміщенні Центру обліку і нічного перебування бездомних на вул. Кирилівській, 3а, ІІ поверх. З настанням холодів безхатченки можуть безперешкодно тут зігрітись. Окрім обігріву, вони мають можливість попити чай, а також проконсультуватись з соцпрацівником Центру. Окрім цього, ще один пункт, де можна погрітись у холоди, розташований в центральній частині міста – в приміщені ЛКП «Княже місто», що на вул. Тихій, 5.Тут пункт обігріву відкривається із зниженням температури нижче 10 градусів морозу. Щодня тут працює двоє працівників Центру», – наголосила начальник управління соціального захисту Наталія Демкович.

Нагадаємо, Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на вулиці, зокрема: веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав. Контакти Центру обліку та нічного перебування бездомних: вул. Кирилівська, 3А, тел.: 2331479, 2331049.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...