ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські пластуни подарують «Зимову казку» дітям загиблих воїнів АТО

|

Із 20 по 27 січня львівські пластуни проведуть тиждень у Славське, організовуючи табір «Зимова казка» для дітей, чиї батьки загинули у зоні АТО. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

stan-3_0

Щоб подарувати дітворі увагу, позитивні емоції та цікаві розваги на зимових канікулах, дівчата з пластового куреня «Спартанки» втретє готують подібне дійство. На дітей чекають активітети, щоденні ігри та незабутня легенда.

У заході візьмуть участь 35 дітей з десяти областей. Легенда цьогорічного зимового табору – мандрівка станціями Полярним експресом (на основі дитячого мультфільму «Полярний експрес») . Пластунки організували перебування дітей на таборі «Зимова казка» абсолютно безкоштовним завдяки фінансуванню та спонсорам.

Варто зазначити, що пластовий курінь «Спартанки» організовує уже третій раз табори для дітей воїнів АТО.

«Ми хочемо показати цим діткам, що їх доля небайдужа всій Україні, і що про подвиг їх батьків ніхто ніколи не забуде. Сподіваємось, що діти гарно проведуть час і знайдуть собі багато друзів з різних кутків України» – каже організатор акції старша пластунка Зоряна Яремко.

Фото: gazeta.lviv.ua

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...