ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян кличуть оглянути світлини українських та польських «давніх часів»

|

У Львівському палаці мистецтв презентують світлини українських та польських «давніх часів». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

За даними відомства, 5 січня о 16:00 у Львівському палаці мистецтв відбудеться презентація виставки унікальних фотографій у рамках українсько-польського проекту «Альбом з давніх часів».

Львів’яни та гості міста зможуть оглянути найвідоміші пам’ятки міста Лева та міст Польщі на світлинах, зроблених дітками загиблих і поранених учасників АТО та Майдану і їх ровесників із сусідньої країни.

Українська частина спільного проекту “Альбом з давніх часів” стартувала у Львові 28 грудня 2015 року. Так у столиці Галичини фотограф Інна Шинкаренко проводить майстер-класи у музеї “Літературний Львів”. Діток  під час перебування у “таборі” навчаються основ фотомайстерності на старих світлинах. Зокрема створюють роботи у інтер’єрах минулого.

Реклама партнерів

Зазначимо, що українська частина проекту стала доповненням польської, яку наші сусіди зреалізували ще у серпні 2015 року під патронатом Марка Сови – маршала Малопольського воєводства. У ній взяли участь 100 осіб з Польщі та різних областей України: Львівської, Волинської, Хмельницької, Полтавської та м. Мелітополя і м. Києва.

Тепер унікальні світлини польських пам’яток доповнять цікавими  кадрами Львова та презентують у Львівському палаці мистецтв.

Завершиться українсько-польський проект 6 січня 2016 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...