ОСТАННІ НОВИНИ

Через холод львівських безхатьків кличуть до пунктів обігріву

|

У зв’язку із похолоданням і морозною погодою у місті запрацювали пункти обігріву для потребуючих. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

В приміщенні Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб працює пункт денного обігріву бездомних. Окрім цього, ще один пункт обігріву розміщено в центральні частині міста у приміщенні ЛКП «Княже місто» (вул. Тиха, 5).

Людина, яка не має де жити, може прийти в Центр обліку та нічного перебування бездомних (вул. Кирилівська, 3а) переночувати, отримати теплий чай та їжу. Зазвичай бездомні не залишаються у Центрі обліку на день. Враховуючи це, працівники центру вживають заходів, щоб забезпечити можливість перебування в теплі безхатченків також впродовж дня.

«Пункт денного обігріву бездомних городян розміщено в приміщення Центру обліку і нічного перебування бездомних на вул. Кирилівській, 3а, ІІ поверх, і з настанням холодів безхатченки зможуть безперешкодно тут погрітись. Окрім обігріву вони матимуть можливість попити чай, а також проконсультуватись з соцпрацівником Центру.

Реклама партнерів

В приміщення Центру є можливість розмістити 55 безхатченків. Окрім цього ще один пункт, де можна погрітись у холоди, розташовано в центральній частині міста – в приміщені ЛКП “Княже місто”, що на вул. Тиха, 5», – розповів в.о. начальника управління соціального захисту Ігор Кобрин.

Нагадаємо, Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на «вулиці», зокрема: веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав.

Контакти Центру обліку та нічного перебування бездомних: вул. Кирилівська, 3А, тел.: 2331479, 2331049.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...