ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові семеро молодиків «відмились» від сплати податків

|

У Львові  прокуратура та суд «взялися» за 7 осіб, що займалися фіктивним підприємництвом. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

суд

Встановлено, що ці 7 осіб упродовж вересня 2014 року – березня 2015 року у Львові зареєстрували 24 «фіктивні» фірми. У подальшом з використанням реквізитів зазначених фірм вони виготовляли документи про здійснення безтоварних операцій із низкою львівських підприємств, що дозволило їм зменшити зобов’язання по сплаті податків до бюджету та перевести безготівкові кошти у готівку.

Наразі за вчинення фіктивного підприємства чотирьох осіб уже засуджено та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Стосовно інших підозрюваних триває судовий розгляд.

Окрім цього, у ході досудового розслідування призначено та проводяться документальні перевірки усіх контрагентів, які через вказані вище «фіктивні» фірми відмивали кошти. Зокрема, за результатами проведеної перевірки одного із контрагентів встановлено факт ухилення від сплати податків службовими особами ТзОВ «Л.» на загальну суму 3,5 млн.грн.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...