ОСТАННІ НОВИНИ

У Палаці мистецтв презентують «Просто небилиці» від дітей

|

У Львівському палаці мистецтв 12 грудня о 14.00 у відбудеться відкриття виставки найкращих робіт Всеукраїнського проекту дитячого образотворчого та декоративного мистецтва «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ-2015» та урочиста церемонія вручення нагород їх авторам. Про це Львівському порталу повідомили організатори.

0004_vystavka_prosto_nebelyci_stanchak_resized

Так, до участі у Всеукраїнському проекті «Конкурс образотворчого та декоративного мистецтва «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ-2015» було подано понад 825 робіт, зареєстровано до участі 778 робіт з 20 областей України.

«Дякуючи намаганням партнерів Проекту, «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» вже презентувались у Львові, Києві, Дніпропетровську (Україна), Варшаві (Польща), Цугу (Швейцарія) та інших містах Європи. На сьогодні експозиції оглянуло тисячі осіб. Впродовж діяльності Проекту вдалось уможливити участь не одного десятка дітей, які мешкають у сирітських будинках Львівської області. За отримані від добродіїв кошти, дітям, що перебували у цих будинках, було придбано художній реманент, канцтовари і солодощі.  У часі тривання Проекту команда оргкомітету завітала до сирітських будинків, провела майстер-класи з живопису та графіки і допомогла подати їх роботи до участі у конкурсі. Цього року 42 юних творці, позбавлених батьківської опіки, взяли участь у Проекті», – зазначили організатори.

Перегляди робіт усіма членами цьогорічної кваліфікаційної комісії закінчились ще 25 листопада. Наступних 10 днів результати оцінювань міжнародного журі опрацьовуватиме протокольна комісія.Вже традиційно до складу цьогорічного журі увійшло 9 фахівців з образотворчого та декоративного мистецтва із України, Польщі, Словаччини та Італії.

Додамо, що у Львові експозицію найкращих робіт проекту можна буде оглянути  до 27 грудня 2015 року. Впродовж лютого 2016р. виставка презентуватиметься у Києві, в березні — у Дніпропетровську, в квітні — у Житомирі. У липні 2016 р. «ПРОСТО НЕБИЛИЦІ» гостюватимуть у Варшаві, далі помандрують іншими виставковими залами Європи.

Проект ініційований International Association Culture and Art 2011 року. Координатором Проекту є Львівський обласний благодійний фонд «ТОРБА», а його організатором —ГО «Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив».

Фото: prostir.museum

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...