ОСТАННІ НОВИНИ

Рівно опівночі українське небо закриється для російських літаків

|

Українське небо закриється від російських літаків рівно о 00.00 год. 26 листопада. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Мінінфраструктури.

літак

Прийняте рішення також було обумовлене систематичним порушенням правил польотів і порядку використання повітряного простору України з боку російських авіаперевізників, та має на меті попередити будь-які можливі провокації в повітряному просторі України.

«Україні належить повний і виключний суверенітет над повітряним простором України, що є частиною території України. Здійснюючи польоти до Криму, російські авіакомпанії порушують положення Угоди між Урядом України та Урядом  Російської Федерації про повітряне сполучення і співробітництво в галузі повітряного транспорту 1994 року, Конвенції про міжнародну цивільну авіацію 1944 року та Угоди про транзит по міжнародним повітряним лініям від 1944 року (ІКАО), у частині дотримання національних законів і правил», – повідомили у відомстві.

Реклама партнерів

За дорученням Кабінету Міністрів Державіаслужба повідомить російську сторону щодо закриття повітряного простору України для цивільної авіації Російської Федерації. Державіаслужба через Міністерство зовнішніх справ направить відповідну ноту до Росавіації сьогодні, 25 листопада.

Нагадаємо, що Російська Федерація зупинила видачу дозволів на проліт території РФ українськими авіакомпаніями в серпні 2014 року.

Раніше Львівський портал повідомляв про намір Кабміну заборонити російським літакам порушувати повітряний простір України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...