ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові створять мурал із зображенням упівського художника Ніла Хасевича

|

У Львові на вулиці Героїв УПА планують створити зображення в пам’ять упівського художника Ніла Хасевича – автора дереворитів, бофонів, повстанських листівок. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі львівської міськради.

упівські листівки, бофони

Ініціаторами заходу виступило Молодіжне об’єднання «Граніт», наразі ведуться підготовчі роботи. Днями виповнюється 110 років з дня народження всесвітньо відомого митця.

«Цього тижня серед учасників проекту відбувається обговорення деталей ескізу. Це буде масштабне зображення, базовими елементами якого стануть стилізоване під дереворит зображення Ніла Хасевича, цитата та кілька спрощених фрагментів його робіт. Ми вже маємо все необхідне, єдиною серйозною перепоною є непердбачуваність погоди, адже процес створення такого арт-об’єкту займає кілька днів роботи цілої команди», – коментує один з організаторів Андрій Мочурад.

Реклама партнерів

За словами організаторів, відповідно до Постанови Верховної Ради України № 184-VIII від 11 лютого 2015 року «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2015 році», 110 років з дня народження повинно відзначатись на державному рівні.

Також долучитись до проекту запрошують як львівських молодих художників, так і митців з інших міст України.

Довідка

Ніл Хасевич – український художник, графік, активний громадський і політичний діяч, член ОУН і УГВР. Лицар Срібного Хреста Заслуги та медалі «За боротьбу в особливо важких умовах».

Фото: ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...