ОСТАННІ НОВИНИ

Огнєвіч звільнила депутатське крісло для доньки екс-голови Конституційного суду

|

Замість співачки Злати Огнєвіч, яка склала депутатський мандат, до парламенту має зайти 26 номер у списку «Радикальної партії» Тетяна Юзькова, пише УП.

46

Раніше 7 жовтня Ляшко вже скаржився, що команду Радикальної партії в Раді хоче поповнити Тетяна Юзькова, але ЦВК її не реєструє.

«ЦВК відмовила нам у реєстрації Тетяни Юзькової народним депутатом України, мотивуючи це тим, що Вітько не робив ніяких кроків по виходу з фракції», – сказав Ляшко.

Реклама партнерів

При цьому лідер РП стверджує, що Артем Вітко (депутат від РП, який вийшов з фракції – ред), не є членом їхньої фракції, і навіть сидить в сесійній залі в секторі Блоку Петра Порошенка.

Наразі Юзькова є членом тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, адвокат Адвокатського об’єднання «Шевченківська колегія адвокатів м. Києва»

Юзькова є донькою покійного голови КС Леоніда Юзькова, який ЗМІ називають одним з учителів Віктора Медведчука.

Раніше Львівський портал повідомляв, що Злата Огнєвіч покидає Ляшка і український парламент.

Фото: ВРЮ

Коментарі

  1. Замість депутата від Радикальної партії Злати Огнєвіч, яка сьогодні висловила бажання скласти мандат, в парламент має пройти наступна у списку (№26) «радикалів», колишня громадянська дружина Олега Ляшка Тетяна Юзькова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.