ОСТАННІ НОВИНИ

Злата Огнєвіч покидає Ляшка і український парламент

|

Співачка та політик Злата Огнєвіч заявила про добровільне складання депутатських повноважень. Про це повідомляє власкор Львівського порталу із зали засідань ВРУ.

45

Про своє рішення Злата заявила з трибуни парламенту.

44«Я йшла до парламенту не за депутатським мандатом чи якимись привілеями. Я йшла як громадянин, який побачив новий шлях України. А зараз бачу те, що коли немає культури, то набагато легше правити і маніпулювати народом. Замість реальної законотворчої діяльності створюються непопулярні лобістські закони. Ведеться політична війна одного політичного угрупування з іншим, відстоюються інтереси хазяїв тих чи інших політичних груп. Тому в цих обставинах я не бачу, як культурний діяч, своєї користі для цього парламенту. Із об’єктивних причин сьогодні я складаю депутатські повноваження», – заявила з трибуни Огнєвіч .

Рішення співачки депутати зустріли оваціями.

Як відомо, Злата Огнєвіч була четвертою у списку «Радикальної партії» під час виборів до парламенту.

Інна Леонідівна Бордюг (Злата Огнєвіч ) була визнана обраною народним депутатом України VIII скликання 10 листопада 2014 р. Була головою підкомітету з питань творчої діяльності, мистецтв, культурно-просвітницької політики Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності.

Будучи депутатом, Огнєвіч , не підтримала ані «Звернення… про визнання РФ державою-агресором», ані законопроект, що накладав обмеження на право трансляції російських кінофільмів, ані законопроект про обов’язкове володіння держслужбовцями українською мовою.

Раніше Злата відмовилася бути рекламним обличчям окупованого РФ Криму.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.