ОСТАННІ НОВИНИ

У центрі Вашингтона відкрили Меморіал жертвам Голодомору

|

Вчора, 7 листопада, тисячі американців українського походження і українців, які проживають у США, прибули на офіційне відкриття меморіалу, що присвячений мільйонам українців, чиї життя загубив штучно створений Голодомор. Про це пише на сайті Предизента, передає кореспондент Львівського порталу.

меморіал 1

меморіал 3

В урочистостях взяли участь сотні українців, які з’їхалися з усіх штатів, конгресмен Сандер Левін, який є автором Закону США, що дозволив Уряду України встановити меморіал на федеральній землі Округу Колумбія, спеціальний помічник Президента США, старший директор з питань Європи, Росії та Центральної Азії Національної Ради з питань безпеки Чарльз Капчин, який зачитав офіційне звернення Білого Дому, голова Крайового Комітету США з визнання Голодомору геноцидом Михайло Савків, автор проекту пам’ятника Лариса Курилас, свідки Голодомору, а також духовні, культурні й громадські діячі.

меморіал

меморіал5

Меморіал жертвам Голодомору-Геноциду 1932-1933 років в Україні – це дев’ятиметровий пам’ятник у вигляді масивного бронзового поля колосків – у центрі Вашингтона. Монумент встановлено неподалік будинку Конгресу, поруч із центральним вокзалом (Union Station), через який до американської столиці щороку потрапляє мільйони людей.

меморіал 2

меморіал4

Фото: Голос Америки, www.president.gov.ua

Реклама партнерів
Загрузка...

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...