ОСТАННІ НОВИНИ

Посадовця Львівської митниці, який збирав «данину» з підлеглих, відсторонять від роботи

|

Голова ЛОДА зробив подання на відсторонення від роботи одіозного митника. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі «Народного контролю».

top-photo_1438971717100

У п’ятницю, 2 жовтня, відбулась чергова робоча зустріч депутатів ВР від Львівщини та керівництвом області, силовиками та фіскалами.

Під час неї депутат від «Народного контролю» Андрій Антонищак  порушив питання щодо  нещодавно призначено заступника керівника Львівської митниці Шокала Володимира Степановича.

«За інформацією, яка надійшла мені від рядових митників даний чиновник будучи на посаді начальника митного поста в аеропорту вимагав від керівників змін на митних постах по 5 тис доларів для керівництва. Дану інформацію я доніс до відома теперішнього керівника митниці та голови ДФС Романа Насірова. І от покарання-підвищення по службі. Але губернатор відреагував моментально давши доручення скерувати листа на голову ДФС України з вимогою негайно звільнити дану особу з займаної посади», – зазначив народний депутат України, член політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» Андрій Антонищак.

Нагадаємо, політична партія «Громадський рух «Народний контроль» йде на місцеві вибори з «Антикорупційним планом» – переліком першочергових кроків, які потрібно зробити, щоб побороти корупцію на місцевому рівні.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Коментарі

  1. Негайно на довгі роки за грати і повна конфіскація усього майна , тільки так можна подолати таких бидлокорупціонерів .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...